شرکت علماي اهل سنت استان در کنگره جهانی جریانهای تکفیری از دیدگاه اسلام

اولين کنگره جهانی جریانهای تکفیری از دیدگاه اسلام که با حضور اندیشمندان 83 کشور خارجی در سالن پیامبر اعظم(ص) شهر قم در روزهای یکشنبه و دوشنبه (2و3 آذر) 93 برگزار گردید

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی ارتحال حضرت آیت‌الله مهدوی کنی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پیامی ضمن تسلیت ارتحال آیت‌الله مهدوی‌ کنی تصریح کردند: این عالم بزرگوار هرگز ملاحظات شخصی و انگیزه‌های جناحی و قبیله‌‌ای را به حیطه‌ فعالیت‌های گسترده و اثرگذار خود راه نداد.

آیت‌الله مهدوی کنی دعوت حق را لبیک گفت

حج و بیت‌الله اسیر دست وهابیون است

خطیب نماز عید قربان در تهران با بیان اینکه حج و بیت‌الله اسیر دست وهابیون است و نمی‌گذارند از آن استفاده شود، گفت: اگر از موقف عرفات، مشعر و برنامه‌های منا استفاده شود، مسلمانان بیدار شوند و دشمن و کیدهای آن و نیز راه‌های مقابله با آن را بشناسند، دیگر این امت هیچ گاه طعم ذلت را نخواهد چشید.

توصیه استاد الازهر برای نجات اسلام از دست وهابیت

مسئول بخش فقه مقارن الازهر با بیان اینکه سلفی‌ها را متسلفه می‌نامند گفت: چندین بار به شیخ الازهر گفتم اسلام را از دست وهابیت نجات ‏دهید.

رهبر معظم انقلاب صبح امروز تحت عمل جراحی قرار گرفتند/ بحمدلله عمل با موفقیت به پایان رسید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه‌ی عزیمت به بیمارستان برای انجام عمل جراحی، در پاسخ به واحد مرکزی خبر گفتند: من یک عمل جراحی دارم و اکنون عازم بیمارستان هستم.

نتانیاهو در بن‌بست سیاسی؛ انتخاب میان بد و بدتر

حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه حالا برای دولت بنیامین نتانیاهو تبدیل به کابوسی شده که آینده سیاسی وی را در معرض خطر قرار داده چرا که وی اکنون باید بین بد و بدتر یکی را انتخاب کند.

اعلام حمایت سران عشایر سنی عراق از دولت جدید

شماری از سران عشایر سنی عراق روز جمعه از دولت جدید این کشور اعلام حمایت کردند

دیدار نخست‌وزیر پاکستان با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گروههای تکفیری را خطری برای همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی دانستند و گفتند: اگر با گروههای تکفیری مقابله نشود، آنها صدمات و ضربات بیشتری به دنیای اسلام خواهند زد.

1

سال 97

گالري تصاوير

ورود به گالري

سخن روز

یوم العدل علی الظالم اشد من یوم الجور علی المظلوم
روز اجرای عدل بر ستمگر ، سخت تر است از روز ظلم کردن ستمگر بر مظلوم
نهج البلاغه ، حکمت 341

حضرت علی (علیه السلام)