عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت: پلیس مظهر اقتدار هر جامعه ای است/ همه نیروهای مسلح و امنیتی دعای خیر مردم را بدرقه راه خود کرده اند.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، سردار علی اکبر جاویدان در دیدار با امام جمعه پاوه اظهار داشت: مجرمان برای دست یابی به اهدافشان لحظه ای از پای ننشسته اند و همین وظایف پلیس را سنگین تر از قبل کرده و می طلبد بیش از پیش برای مقابله با آنها تلاش و جدیت به خرج دهیم.
وی گفت: بدون شک امروز پلیس در خط مقدم امنیت آفرینی در جامعه قرار دارد و من و همکارانم از هیچ تلاشی برای استقرار کامل امنیت در حوزه های مختلف دریغ نکرده و نخواهیم کرد.
رئیس پلیس استان کرمانشاه با بیان اینکه مهار و کاهش آسیب های اجتماعی باید سرلوحه کار همه دستگاه های اجرایی قرار بگیرد، گفت: این آسیب ها خود بسترساز بسیاری از ناامنی ها و جرائم هستند که باید از وقوع آن جلوگیری کرد.
سردار جاویدان در پایان حمایت های همیشگی ماموستا قادری امام جمعه پاوه از اقدام های پلیس را در همه موارد بسیار کارگشا توصیف کرد و گفت: وجود این شخصیت بزرگ باعث افزایش امنیت، اتحاد و انسجام در این منطقه مرزی شده که جا دارد از تلاش های ملصانه این عالم مجاهد صمیمانه قدردانی کرد.
دکترماموستا ملا «قادر قادری» امام جمعه پاوه نیز در دیدار اظهار داشت: پلیس مظهر اقتدار هر جامعه ای است و خوشبختانه در جامعه ما نیز همینگونه بوده و همه مردم به داشتن چنین نیرویی افتخار می کنند.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با بیان اینکه امنیت جامعه ما در جهان کم نظیر است، گفت: این موضوع جز با تلاش های شبانه روزی ماموران پلیس و وظیفه شناسی آنها حاصل نشده است که جای قدردانی دارد.
ماموستا قادری تصریح کرد: بهره گیری از فرماندهانی لایق، پرتوان و دلسوز از یک سو و وجود کارکنانی متعهد، علاقه‌مند به کار و ولایتمدار از سوی دیگر باعث شده تا ناجا به عنوان نیروی خدمتگزار خدمات بسیار خوب و اثربخشی را به شهروندان ارائه کند.
امام جمعه پاوه افزود: در دیدارهای گذشته رهبر فرزانه انقلاب با فرماندهان ناجا، ایشان بر رسیدن پلیس جمهوری اسلامی به طراز انقلاب اسلامی همواره تاکید کرده اند که خوشبختانه قدم های بسیار خوبی نیز در این راستا برداشته شده و پلیس به این طراز بسیار نزدیک شده است.
دکترماموستا قادری در پایان از امنیت موجود در شهرستان مرزی پاوه ابراز رضایت کرد و گفت: نیروهای انتظامی و مرزبانی در کنار سایر همرزمان خود در سایر قوای مسلح جانانه از امنیت این دیار دفاع و دعای خیر مردم را بدرقه راه خود کرده اند.

  • نویسنده : رابط خبری