ماموستا احمد مبارکشاهی گفت:معامله قرن نتیجه اختلاف بین مسلمانان ونوکری کشورهای عربی وخدمت آنان به آمریکا و اسرائیل می باشد.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در اموراهل سنت استان کرمانشاه، نماز جمعه  این هفته  شهر مرزی نودشه به امامت حاج ملا احمد مبارکشاهی امام جمعه  نودشه در مسجد جامع این شهر با حضور جمع کثیری از نمازگزاران برگزار گردید. در خطبه های نماز جمعه این هفته ،ماموستا مبارکشاهی به رونمایی از معامله  قرن اشاره کرد و این حرکت مزورانه رئیس جمهور آمریکا را طرحی سخیف و محکوم به شکست دانست و اظهار داشت : در متن طرح معامله ی به اصطلاح قرن خیانت به مردم و آرمانهای دیرینه ی مردم فلسطین مشهود است.

وی حضور جمعی از سفرا و نمایندگان کشورهای عربی را همدستی با جنایتکاران خواند وسکوت اکثر کشورهای مسلمان به ویژه کشورهای حاشیه ی خلیج فارس را محکوم نمودند.

ماموستا مبارکشاهی گفت: معامله قرن به معنای فروختن قدس شریف می باشد و به گفته دبیر کل حماس نابودی مشروعیت ملی فلسطین است.

خطیب جمعه نودشه معامله قرن را بسته غم انگیز دانسته ونقض آشکار قوانین بین المللی توصیف کرد و افزود:این طرح باعث تغییر در جغرافیای آینده فلسطین می شود و این اتفاق نتیجه اختلاف بین  مسلمانان ونوکری کشورهای عربی وخدمت آنان به آمریکا و اسرائیل می باشد.

وی با محکوم کردن این طرح گفت: ما از این حرکتهای مذبوحانه نگران نیستم زیرا خداوند وعده داده است ،که آینده در اختیار اسلام خواهد بود و در آینده قدس آزاد خواهد شد و متعلق به اسلام می باشد وخواب ترامپ و نتانیاهو تعبیر نخواهد شد.

در ادامه امام جمعه ی نودشه از رئیس مخابرات شهرستان پاوه به دلیل پیگیری رفع اختلالات مخابرات به ویژه تلفن همراه را در هفته ی گذشته قدردانی نمود . وی هم چنین با توجه به درخواستهای مردمی در خصوص راه اندازی مجدد دستگاه تعدادی از آزمایشهای حیاتی از مسئولین شبکه ی بهداشت و درمان به شدت انتقاد نمود وی در این خصوص اظهار داشت : در چند هفته ی گذشته بارها مسئولین امر در خصوص تعمیر یا تعویض دستگاه آزمایش قند و چربی خون به اینجانب و شورای شهر قول مساعد  تعمیر دستگاه فوق را داده اند  اما تاکنون این مهم جامه ی عمل به خود نپوشیده و جای سئوال دارد که چرا یک شهر مرزی با جمعیت پنج هزار نفری  اینگونه مورد بی توجهی مسئولین بهداشت و درمان قرار می گیرد

خطیب جمعه نودشه در پایان آغاز جشنهای سالگرد پیروزی انقلاب تبریک گفت واز مردم مرزدار خواستند با حضور خود در مراسمات ایام الله دهه فجر مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسرائیل بزنند.

  • نویسنده : رابط خبری