حضرت آیت الله "مصطفی علما" در آیین تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، اظهار داشت: امام خمینی (ره) از ابتدای شروع مبارزات خود اعلام کرد که وظیفه ما ادای تکلیف است و این ایدئولوژی را در تشکیل نظام و همچنین نوع حکومت داری نیز در نظر داشتند.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، طی صدور حکمی از سوی آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، حجت الاسلام “حجت الله فاضلی” به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه معرفی شد.
حضرت آیت الله “مصطفی علما” در آیین تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، اظهار داشت: امام خمینی (ره) از ابتدای شروع مبارزات خود اعلام کرد که وظیفه ما ادای تکلیف است و این ایدئولوژی را در تشکیل نظام و همچنین نوع حکومت داری نیز در نظر داشتند.
وی افزود: امام خمینی (ره) همواره می فرمودند وظیفه ما انجام تکلیف است و نتبجه را خداوند مشخص می کند حتی در دفاع مقدس نیز فرمودند ما به انجام تکلیف می پردازیم و شکست و پیروزی دست خداوند است.
وی گفت: همه مسئولان باید بدانند که مسئولیت های آنها موقت است و در زمان تصدی خود باید نهایت تلاش را برای انجام تکلیف خود بکار بگیرند و از این پست و مقام به نفع سعادت خود استفاده کنند.
وی از زحمات حجت الاسلام “جواد کرمی” تقدیر و تشکر کرد و گفت: ایشان در دوره تصدی خود خدمات بسیاری به این مجموعه داشت و نهایت تلاش خود را نیز انجام داد.
در این نشست حجت الاسلام “حجت الله فاضلی” به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه معرفی و مشغول بکار شد.

 

 

 

 

 

 

 

  • نویسنده : رابط خبری