مردم جوانرود ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهیدسردار سپهبد سلیمانی با محکوم کردن جنایت آمریکا برتداوم راه این شهید بزرگوار تاکید کردند.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، مردم قدرشناس شهر جوانرود با حضور در مراسم بزرگداشت شهید والامقام جبهه مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی یاد و خاطره مجاهدت ها و رشادت های این سردار رشید سپاه اسلام و قهرمانان مبارزه با تروریسم را گرامی و خشم و نفرت از جنایتکاران تروریست و سفاک آمریکایی اعلام کردند.

این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان ، فرماندهان و پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی درمسجدجامع جوانرود برگزارشد.

جانشین فرمانده قرارگاه نجف و فرمانده قرارگاه شهید کاظمی دراین مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردارسلیمانی گفت : سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی تنها متعلق به ایران نبود بلکه ایشان متعلق به جهان اسلام بود وهر جا که فریاد حق طلبی مسلمانی در جهان بر می خواست به یاریش می شتافت.
سردارکوروش آسیابانی در این مراسم  با  یادآوری رشادت ها و از خود گذشتگی های سردار شهید قاسم سلیمانی در عراق و سوریه و کردستان عراق ، لبنان و دیگر کشورهای اسلامی افزود: شهادت این سردار رشید که طی دهه‌های اخیر به مبارزه در جبهه‌های حق علیه باطل پرداخت و پس از سال‌ها حضور در خط مقدم مبارزه با داعش و تروریست‌های منطقه به یاران شهیدش پیوست، تاسف و حسرت عمیق برای جهان اسلام به جا گذاشت.
وی بابیان اینکه زبان در توصیف خصوصیات این مالک اشتر زمان قاصر است اظهارداشت : حاج قاسم سلیمانی مانع بزرگی در برابر استکبار واسرائیل بود ، ایشان جبهه مقاومت را گسترش داد و نقشه شوم آمریکا و دشمنان اسلام را به باد فنا داد.
سردار آسیابانی یاد آورشد: آمریکایی ها با به شهادت رساندن شهید سپهبد قاسم سلیمانی فکرکردند که کار به نفع خود تماموبا این جنایت به اهداف شومشان می رسندغافل از اینکه نتیجه برعکس شد وپیوند ناگسستنی بین ملت و تمام مسلمانان جهان بوجود آورد.
امام جمعه جوانرود نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی گفت : اسطوره‌هایی چون شهید سلیمانی که عمر خود راه در دفاع از اسلام و انقلاب گذاشتند فراموش‌ نشدنی هستند و شهادت آن سردار سرافراز جهان اسلام انسجام بخش وحدت ملی خواهد شد.
ماموستا ملا احمد فخری افزود: با شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی جهان اسلام و مقاومت یکپارچه خواهد شد و با اتحاد و یکپارچگی بهتر از همیشه برای نابودی رژیم صهیونیستی و آمریکای تروریست و جنایتکار تلاش خواهد کرد.
وی اظهارداشت : سردار سپهبد سلیمانی سال‌ها در دفاع از حق مظلومان در مقابل تروریست در جبهه‌های مختلف مبارزه کرد و نقش مهم و بی‌بدیلی در امنیت منطقه داشت.
ماموستا فخری یادآورشد: رشادت ها و از خود گذشتگی های سردار سپهبد قاسم سلیمانی هیچگاه فراموش نمی‌شود و چراغ جبهه مقاومت با این اقدام استکبار جهانی نه تنها خاموش نمی‌شود بلکه در مسیر ادامه راه آن شهید بزرگوار پرفروغ‌تر می‌شود.
مدیحه سرایی ، تلاوت قرآن کریم و اهدا تمثال سردارشهید قاسم سلیمانی ازسوی پیشمرگان کرد مسلمان شهرستان جوانرود به سردار آسابانی جانشین قرارگاه نجف اشرف و فرمانده قرارگاه شهید کاظمی به پاس رشادت وها و دلاوری ها ی ایشان از دیگر برنامه های این مراسم بود .

 

 

 

  • نویسنده : رابط خبری