ماموستا ملا هادی پالانی امام جمعه روستای الیاسی شهر سرپلذهاب گفت: یهود ونصارا ضد دین اسلام و وحدت مسلمانان کار می کنند و در تلاش هستند با ایجاد فتنه و شبهه در بین مسلمانان اختلاف ایجاد کنند و اسلام را دین خشونت و جنگ طلب نشان دهند.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، ملا هادی پالانی در خطبه های نماز این هفته روستای الیاسی شهر سرپل ذهاب اظهار داشت:متاسفانه دنیای امروزی دنیایی با ثبات و آرامش برای ساکنان آن نیست و هر روز شاهد آن هستیم که در گوشه کنار این عالم خاکی اتفاقات تلخی برای بشریت می افتد و کام همه ما را تلخ می کند.

ماموستا پالانی در ادامه گفت:در بین تمام کشورها، متاسفانه کشور های اسلامی با نفود  افکار دشمنان بیشتر درگیر جنگ و نا امنی هستند که این برای جامعه اسلامی زیبنده نمی باشد.

امام جمعه روستای الیاسی سرپلذهاب تصریح کرد:تمام این نا امنی ها به ما نشان می دهد که یهود ونصارا ضد دین اسلام و وحدت مسلمانان کار می کنند و در تلاش هستند با ایجاد فتنه و شبهه در بین مسلمانان اختلاف ایجاد کنند و اسلام را دین خشونت و جنگ طلب نشان دهند.

وی افزود:مسلمانان در این برهه زمانی وظیفه دارن طبق این آیه” وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَميعًا وَلا تَفَرَّقوا”قران کریم عمل کنند و وحدت را در بین خود و تمام دنیا برقرار کنند.

ماموستا پالانی در ادامه به امور جوانان و تهاجم فرهنگی اشاره کرد و گفت:امروزه تهاجم فرهنگی در جوانان ما تاثیر زیادی گذاشته است ولازم است ما هم از راه فرهنگی وارد عمل شویم وبا باز گذاشتن میدان خود نمایی بیشتربرای جوانان در تمام عرصه های سیاسی،فرهنگی، و غیره اجازه ندهیم بازیچه تفکرات و اهداف شوم دشمنان اسلام و مسلمین قرار گیرند.

وی در پایان ضمن تبرک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: پلیس نیرویی محبوب و مردمی در جمهوری اسلامی است که برای سربلندی و اقتدار کشور شبانه روز تلاش می کنند.

  • نویسنده : رابط خبری