فرمانده ناجا گفت: به لطف خدا و هوشیاری نیروهای مسلح و مرزبانان غیور ناجا تحرکات گروه‌های ضدانقلاب همواره در جدار مرزها خنثی شده است.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس،سردار حسین اشتری در ادامه سفر به استان کرمانشاه از مرز و بازارچه مرزی سومار، پاسگاه مرزی سه تپان و میان تنگ بازدید و به یادمان شهدای سومار ادای احترام کرد.
فرمانده ناجا در حاشیه این بازدید اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با داشتن ۸۷۵۵ کیلومتر مرز آبی و خشکی و همسایگی با کشورهای مختلف، از امنیت مطلوبی برخوردار است.
اشتری افزود: به لطف خدا، هوشیاری نیروهای مسلح و مرزبانان غیور ناجا تحرکات گروه‌های ضدانقلاب همواره در جدار مرزها خنثی شده است.
فرمانده ناجا، روحیه و آمادگی مرزبانان را قابل تقدیر دانست و گفت: امیدوارم با حضور خود در این منطقه و بازدید از تعدادی پاسگاه‌ها بتوانیم مشکلات احتمالی را در حد توان رفع کنیم.
اشتری افزود: تلاش‌های مجاهدانه نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، بسیج و همچنین مرزنشینان که در کنار نیروهای مرزبانی برای پاسداری، حراست و تامین امنیت مرزها تلاش می‌کنند، قابل تقدیر است و با هوشیاری و همت این عزیزان خدشه‌ای به امنیت کشور وارد نخواهد شد.

  • نویسنده : روابط عمومی