ماموستا ملا هادی زکایی عضو شورای روحانیت و افتاء شهر جوانرود تاکید کرد: شهید سلیمانی معلم اخلاق بود

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، ماموستا ملا هادی زکایی عضو شورای روحانیت و افتاء شهر جوانرود در گفت و گویی به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: خبرشهادت سردار سرافراز مرحوم حاج قاسم سلیمانی و جمعی از هم رزمان ایشان توسط دولت غاصب ومستکبر ایالات متحده آمریکا درفرودگاه بغداد ملت ایران را داغدار وماتم زده کرد.

ماموستا زکایی با اشاره به غیرتمندی، فداکاری، مقاومت، حضور به موقع در صحنه و سیاست دانی به عنوان ویژگی های شخصیتی شهید سلیمانی گفت:شهید سلیمانی با این ویژگی ها سردار دلهای مردم شده است.

عضو شورای روحانیت و افتاء جوانرود تاکید کرد: شهید سلیمانی معلم اخلاق بود و رفتاری با مخاطبین داشت که الگو بود و ایشان فرماندهی بود که فرماندهی را تبدیل به رهبری کرده بود و هم بر دلها و هم بر برنامه ها و فعالیت ها رهبری داشت.

وی با اشاره به آیه ان تنصروا الله ینصرکم ویثبت اقدامکم افزود:بنده بعنوان یک فرد روحانی اهل سنت ودرکل یک شخص ایرانی این ترور ناجوانمردانه را محکوم کرده وشهادت این سربازان غیور و فداکاررا به مقام معظم رهبری وخانواده آن شهید تسلیت عرض نموده و انشاءالله درآینده نزدیک نیروهایی خدوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وسپاه قدس مشتی محکمی به دهان عاملان این جنایت تروریستی بزنند.

  • نویسنده : رابط خبری