ماموستا حسین عینی: سپاه پاسداران یکی از ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی است و در قلب ملت ایران می باشد و هیچ عاملی باعث جدای و شکاف بین ملت و سپاه نخواهد شد.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، در پی قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروهک های تروریستی از سوی دولت آمریکا،ماموستا حسین عینی امام جمعه نوسود در گفتگویی اظهار داشت:آمریکا خود عامل پرورش تروریست وشرارت در دنیا وخاورمیانه است و این را می توان از حمایت بی چون و چرا و حمایت از سر کرده های آنها مانند داعش و دیگر گروهک های تروریستی نام برد.
ماموستا عینی گفت:این حرکات احمقانه آمریکا دیر یا زود در نزد جهانیان رسوا و بی ارزش خواهد شد و باعث سرخوردگی و انزوای بیشتر خود و هم پیمانانشان خواهد شد.
امام جمعه نوسود تاکید کرد:سپاه پاسداران یکی از ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی است و در قلب ملت ایران می باشد و هیچ عاملی باعث جدای و شکاف بین ملت و سپاه نخواهد شد.
وی در پایان گفت: آمریکا باید بداند سپاه مقتدر بیش از گذشته در درون و با اقتدار بیشتر در برون از مرزها بروز و ظهور خواهد کرد و خواب راحت را از استکبار جهانی خواهد گرفت.
ماموستا عینی افزود:ما شدیداً این تصمیم نسنجیده و جاهلانه رئیس جمهور آمریکا را محکوم می کنیم و حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو چندان خواهیم کرد.

  • نویسنده : رابط خبری