ماموستا یحیی شهبازی: سپاه سنگر مستحکم انقلاب و عنصر شاخص دفاع از امنیت داخلی و خارجی و هویت برجسته و ممتاز و مورد نیاز برای پیشرفت کشور و حرکت به سوی آرمانهای اسلامی است.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه،در پی قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروهک های تروریستی از سوی دولت آمریکا،ماموستا یحیی شهبازی امام جمعه موقت و عضو شورای روحانیت شهر روانسر در گفتگویی اظهار داشت:به گفته امام راحل(ره) که فرمودند سپاه پاسداران نور چشم و عضو اصلی انقلاب است،به راستی که چنین است چرا که این نهاد نظامی ،معنوی از بطن انقلاب روییده،و رشد کرده و تمام و کمال در خدمت مردم وانقلاب و مستضعفین است.
عضو شورای روحانیت روانسر در ادامه افزود: سپاه سنگر مستحکم انقلاب و عنصر شاخص دفاع از امنیت داخلی و خارجی و هویت برجسته و ممتاز و مورد نیاز برای پیشرفت کشور و حرکت به سوی آرمانها اسلامی است.
امام جمعه موقت روانسر تصریح کرد: سپاه شجره طیبه ای است که از هویت آن ایمان و حفظ کشور و انقلاب ایران اسلامی می باشد.
ماموستا یحیی شهبازی گفت: سپاه پاسداران علاوه بر حفظ امنیت و مسائل دفاعی در عرصه های دیگری همچون سازندگی،عمرانی،خدمت رسانی به محرومان مسائل فرهنگی و هنری و تولید افکار انقلابی نقش آفرین و تاثیر گذار است که این اقدامات به یاری خداوند ادامه خواهد داشت.
وی در ادامه گفت:آمریکای جنایتکار بداند نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران، نیروی دفاعی خود را کنار نمی گذارد و با تمام وجود از آن حمایت می کند.
ماموستا شهبازی در پایان گفت: تصمیم گستاخانه آمریکا درباره سپاه سبب مخدودش شدن چهره و اضمحلال دولت آن کشور می‌شود و براساس بیانات مقام معظم رهبری همان طور که استکبار را از کشور بیرون کردیم از منطقه نیز بیرون خواهیم کرد.

  • نویسنده : رابط خبری