در پی حمله تروریستی شهر اهواز ائمه جمعه و جماعات و طلاب اهل سنت استان کرمانشاه با امضا بیانیه ای این حرکت بزدلانه را محکوم کردند.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه،در پی حادثه ناگوار تروریستی شهر اهواز که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان شد،ائمه جمعه و جماعات و طلاب اهل سنت استان کرمانشاه با امضا  بیانیه ای، با  رهبر انقلاب و بازماندگان این حادثه ابراز همدردی کرده و این حرکت بزدلانه دشمنان ایران اسلامی را محکوم کردند.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه ناگوار تروریستی صبح شنبه درشهر اهواز در آستانه سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس که منجربه شهادت و زخمی شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد مایه تاسف و اندوه ملت بزرگ ایران اسلامی گردید.

ایران اسلامی که به عنوان یکی از قربانیان اصلی پدیده شوم تروریسم و خشونت در دنیا و منطقه بارها و بارها از بدو پیروزی انقلاب اسلامی طعم تلخ ترور راچشیده،به این خاطر از مبارزه با ترور و حمایت از ملت های مستضعف در هر نقطه ای از جهان به عنوان یکی از اصول گفتمان انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

دشمنان ایران اسلامی می دانند ملت ایران در برابر چنین جنایت هایی کوردلانه ای کوتاه نخواهد آمد و با صلابت و مقتدرتر از پیش به مبارزه با تروریسم و ظلم ادامه خواهد داد.

ما ائمه جمعه و جماعت و طلاب اهل سنت استان کرمانشاه ضمن تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان بی گناهمان در این اقدام غیر انسانی به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العضمی خامنه ای (مدظله العالی)و ملت شریف ایران و خانواده قربانیان و حادثه دیدگان و همچنین آرزوی شفای عاجل برای مجروحین،تاکید می کنیم حمایت خود را بر تداوم مبارزه با تروریسم اعلام می نماییم.بی تردید حفظ وحدت و انسجام و همدلی آحاد ملت ایران بار دیگر دشمنان این مرز و بوم را در رسیدن به اهداف شوم شیطانی خود ناکام خواهد کرد.

 

بیانیهبیانیه

  • نویسنده : رابط خبری