ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه روانسر گفت: دستاوردهای انقلاب و خدمات نظام در مقایسه با دوران قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه، ماموستا ملاسیدمحمد محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته روانسر افزود: در عرصه های مختلف صنعت و فناوری و عمران و آبادانی به ویژه در حوزه مساجد و مدارس دستاوردهای زیادی حاصل شده اما همچنان نیازمند خدمات رسانی بیشتر هستیم.
وی ادامه داد: مجاهدت، ایثارگری، مقاومت و فداکاری ملت ایران در مبارزه با رژیم ستم شاهی و ظلم و استبداد در دهه مبارک فجر به رهبری امام راحل به ثمر نشست و باید این ایام را گرامی بداریم.
امام جمعه روانسر اضافه کرد: احیای آرمان های اسلام، حمایت از مستضعفین جهان، کسب استقلال و رهایی از سلطه استعمار از مهمترین دستاوردهای جمهوری اسلامی است.
ماموستا محمدی در ادامه بر تسهیل و آسان گیری در امر ازدواج تاکید کرد و گفت: فرهنگ غلط و اشرافی گری را در امر ازدواج کنار بگذاریم.
وی اظهار داشت: دین، تقوا و اخلاق را از ملاک های ازدواج و انتخاب همسر قرار دهیم تا جامعه از فساد مصون بماند.
وی با بیان اینکه برای بی نیاز شدن از دیگران و جلوگیری از فقر و تنگدستی ازدواج ضروری است، افزود: ازدواج برای داشتن عفت و پاکدامنی و دوری از گناه و شر شیطان واجب است.
خطیب جمعه روانسر بقای نسل را از فواید ازدواج عنوان کرد و گفت: امروز سقط جنین در جامعه بسیار رواج پیدا کرده و اگر قتل نفس صورت بگیرد بسیار مذموم و ناشایست و گناه است.

  • نویسنده : رابط خبری