ماموستا ملا محمد براتی گفت: حاج قاسم به کابوس اول دشمنان اسلام و انقلاب تبدیل شده بود

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، ماموستا ملا محمد براتی امام جمعه شهر مرزی ازگله در گفت و گویی به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: وجود این سردار سرافراز آنچنان برای دشمنان انقلاب و در راس آنها آمریکا ایجاد مزاحمت کرده بود که بارها به برنامه ریزی برای ترور این شخصیت کم نظیر اعتراف کردند.

ماموستا براتی بیان داشت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سال های متمادی پرچم مقاومت را برافراشت و نهضت جدید در این خصوص ایجاد کرد، نهضتی که سرانجام به نابودی همه مستکبران تبدیل خواهد شد.

امام جمعه ازگله افزود: با تسلط کم نظیری که  سردار سلیمانی بر جغرافیای منطقه داشت همه نقشه های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی و هزینه های هنگفت دشمنان نیز بر باد می رفت و این‌گونه بود که حاج قاسم به کابوس اول دشمنان اسلام و انقلاب تبدیل شد.

وی در پایان با اشاره به آیه ولاتحسبن الذین قتلوافی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون گفت:شهادت مجاهدفی سبیل الله سردارسپهبدحاج قاسم سلیمانی رابه رهبرمعظم انقلاب و ملت شریف ایران و آزادی خواهان جهان تسلیت عرض مینمایم بی شک خون پاک ومطهراین شهیدعالی قدرباعث اتحادویکدلی بیشتردربرابراستکباروپیروزی مظلومان برمستکبران ظالم میگردد

  • نویسنده : رابط خبری