امام‌جمعه جوانرود با اشاره به ترفندهای دشمنان برای نابودی دین اسلام گفت: تحصیل علوم دینی برای پاسداری از دین ضروری است.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، ماموستا ملااحمد فخری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته جوانرود اظهار داشت: امروز دشمن با ترفندهای مختلف به دنبال جلوگیری از رشد سریع دین اسلام است که باید در این راستا به سلاح دین مجهز شویم.

وی با بیان اینکه امروز تکفیری های مسلمان نما علیه اسلام و تمامیت دین خنجر کشیده اند، اظهار داشت: آگاهی از دین و شریعت اسلام ناب محمدی نیازهای امروز جامعه اسلامی است.

خطیب جمعه جوانرود خاطرنشان کرد: ریشه تمام گمراهی ها و فسادها فاصله گرفتن از دستورات اسلام و احکام الهی است.

وی، اهمیت امنیت در زندگی بشر را یادآور شد و گفت: امنیت بزرگترین نعمت برای بشریت است که همه ما باید برای برقراری آن تلاش کنیم.

ماموستا فخری افزود: وقتی در جامعه ای امنیت باشدآن جامعه در بخش‌های مختلف رشد می‌کند.

وی  اظهار داشت: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران کشورمان از امنیت خوبی برخوردار است این در حالیست که در کشورهای منطقه شاهد کشتار و ناامنی هستیم.

امام جمعه جوانرود یادآور شد: باید قدردان تلاش های شبانه روزی حافظان امنیت ایران اسلامی باشیم.

توسعه پایدار در بخشهای مختلف در سایه امنیت محقق می‌شود

فرمانده انتظامی شهرستان نیز با گرامیداشت هفته ناجا به نقش امنیت در توسعه همه جانبه اشاره کرد و گفت: توسعه پایدار در بخش های مختلف درسایه امنیت محقق می شود.
سرهنگ هوشنگ مبارکی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته جوانرود، امنیت را یکی از ارکان اصلی جوامع  برشمرد و افزود: مقوله امنیت و عوامل آن ۳۰ بار در قرآن آمده است.

وی با اشاره به شعار امسال هفته ناجا «پلیس هوشمند، امین مردم» اظهار داشت: نیروی انتظامی به طور مستمر و شبانه‌روزی در حال خدمت و انجام وظیفه است و مأموریت‌هایش تنوع و گستردگی زیادی دارد.

فرمانده انتظامی جوانرود در ادامه به بخشی از فعالیت های نیروی انتظامی در جوانرود اشاره و خاطرنشان کرد: از سال گذشته تاکنون بیش از ۱۰ هزار حضور عملیاتی پلیس ۱۱۰، افزایش ۸۵۰ درصدی کشفیات موادمخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته،۱۱ هزار مورد ابلاغ  احکام قضایی در کلانتری، سه هزارو ۵۰۰ مورد تعویض پلاک، توقیف یک هزار دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف، ۸۰ هزار مورد اقدام های انجام وظیفه و… تنها بخشی از فعالیت های این نیرو در یک سال گذشته است.

سرهنگ مبارکی با بیان اینکه شهرستان جوانرود در بسیاری از شاخص های امنیت به ویژه جرائم خشن و اخلاقی از وضعیت خوبی برخوردار است، افزود: این به برکت حافظان امنیت و تلاش مستمر و شبانه روزی  و به ویژه فرهنگ خوب مردم است.

وی بر ضرورت مشارکت و فرهنگ سازی مردم برای برقراری نظم و امنیت در جامعه تاکید کرد.

  • نویسنده : رابط خبری