بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان و جمعی از ائمه جمعه و جماعت، مدیران، مدرسین و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان کرمانشاه در خصوص حادثه ناگوار حمله تروریستی به اتوبوس حامل جمعی از جان برکفان راه امنیت و استقلال کشور

( بیانیه )

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه ناگوار حمله تروریستی به اتوبوس حامل جمعی از جان برکفان راه امنیت و استقلال کشور اسلامیمان که منجر به شهادت و زخمی شدن مظلومانه تعدادی از پاسداران غیور شد باعث تاسف و تالم فراوان گردید.

بی تردید بیعت مجدد و باشکوه ملت سرافراز ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشان از شکست نقشه های شوم دشمنان و عاملان آن دارد. آنان که از وحدت، انسجام و همدلی جامعه اسلامی هراسانند و این وحدت و همبستگی را عامل شکست توطئه ها و دسیسه های خود می‌دانند، حامیان اصلی این جنایت هستند و با طراحی توطئه‌های جدید می خواهند مناسبات مثلث آمریکا ، صهیونیسم و مرتجعین را تقویت کنند و به این اقتدار و همبستگی و همدلی آسیب رسانده و خدشه دار نمایند.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان و جمعی از ائمه جمعه و جماعت، مدیران، مدرسین و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان کرمانشاه ضمن عرض تسلیت شهادت جانسوز مدافعان امنیت میهن اسلامی به مقام معظم رهبری، ملت بزرگ و سرافراز و خانواده محترم شهدا، برای آنان علو درجات و برای مجروحین این حادثه دردناک شفای عاجل را از درگاه ایزد منان طلب می نمایند.

در پایان ما دست های پلید دشمنان وحدت و تقریب را در پس پرده این توطئه می‌بینیم یقیناً حفظ وحدت و انسجام و همدلی و بصیرت آحاد ملت عزیز ایران اسلامی بار دیگر دشمنان این مرز و بوم را در رسیدن به اهداف شوم و شیطانی خود ناکام خواهند نمود.

 

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

  • نویسنده : روابط عمومی