ماموستا محمود محمدی: انسان دردهای زیادی در زندگی دارد اما بزرگترین آنها درد ناشی از گناه است و درمان آن هم در پشیمانی و عدم اصرار بر تکرار است.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه،ماموستا ملا محمد محمودی در غیاب حاج ماموستاغفوری نمازجمعه این هفته روانسر ۱۸ آبان ۹۷ که با حضور باشکوه مردم مسلمان در مسجد جامع این شهر برگزار شد را اقامه کرد و به بحث گناهان صغیره وکبیره اشاره کردند و افزودند:گناهان کبیره گناه هانی هستند که تنها با وبه واستغفار قابل بخشش هستند . که با استناد به گفته ابوطالب مکی که یکی از علماء برجسته اسلام است گناهان کبیره ۱۶ گناه هستند که باید انسان مسلمان از آن برحذر باشد .

خطیب جمعه روانسر گفت: انسان دردهای زیادی در زندگی دارد اما بزرگترین آنها درد ناشی از گناه است و درمان آن هم در پشیمانی و عدم اصرار بر تکرار است.

ماموستا محمودی به نقل از زبان ماموستاغفوری امام جمعه روانسر و با گلایه از مسئولین و درخواست از آنها بالاخص نماینده مجلس خواستار حل مشکلات شهرستان روانسر شدند و افزودند : در مورد خبری که در محافل عمومی و کانال های تلگرامی منتشر شد مبنی بر اجرای قانون نوار مرزی برای فرهنگیان شاغل در شهرستان های اورامانات و ادارات آموزش و پرورش شهرستان پاوه و جوانرود اعلام کردند حکم افزایش نوار مرزی برای فرهنگیان این شهرستان ها صادر شده که موجبات خوشحالی و صدور پیام تقدیر وتشکر از سوی معلمان پاوه وجوانرود شد .

ماموستا محمودی در خطاب به آقای شهاب نادری بعنوان نماینده اورامانات عنوان کردند : نماینده مجلس موظف است پیگیری صدور احکام جدید و اجرای قانون نوار مرزی برای فرهنگیان و کارمندان شاغل در شهرستان روانسر شوند ۰

ایشان در ادامه افزودند : متاسفانه با توجه به این که در نگارش ارسالی از سوی اداره کل وزارت آموزش و پرورش نام روانسر در فایل اعلامی نیست و فرهنگیان شاغل در شهرستان روانسر از دریافت فوق العاده حق مرزی محروم شدند.

وی افزود : لذا با توجه به اینکه اورامانات شامل شهرهای روانسر،  ٫جوانرود،  پاوه،  ٫ثلاث باباجانی و بخش های ٫نوسود، باینگان، شاهو، ازگله و کلاشی است چرا فقط شهرستان روانسر از این حق محروم است و تاسف آورتر این که تصویر نامه نماینده محترم خطاب به معاون امور مجلس وزیر آموزش و پرورش اسم جوانرود ذکر شده ودر ادامه غیره آمده که باید رمز گشایی شود غیره کدام شهرستان وبخش است و روانسر در حوزه انتخابیه جناب آقای نادری هست که پیگیر امور این شهرستان باشند.

ماموستا محمودی با اشاره به در پیش بودن میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت محمد مصطفی “ص” و برگزاری مراسم مولود در شهرستان افزودند : افرادی که دواطلب هستند که در این امر مهم سهمی داشته باشند با دفتر امام جمعه شهرستان هماهنگی کنند تا مراسمی باشکوه در مسجد جامع برگزار شود.

  • نویسنده : رابط خبری