حجت الاسلام والمسلمین لطفیان گفت: تحولاتی که پیشرو است نیازمند حرکت و مدیریت جهادیست که بحمد الله مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان این قابلیت را دارد.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ حجت الاسلام و المسلمین کاظم لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی کشور در مراسم تودیع رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت ایام سوگواری اهل بیت عصمت و طهارت ابراز داشت: خدا را شاکرم که توفیق شد تا بار دیگر در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان که به مثابه خانه بنده می باشد حضور یافتم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: در نگاه اهل بیت دو خط قرمز برای مراوده با مردم وجود دارد؛ آنها دین و عقل می باشند. زیرا کسی که دین ندارد از شر وی ایمن نخواهیم بود و کسی که عقل ندارد حیات ندارد.
وی ادامه داد: ما همه داشته های خود را باید با مقیاس دین و عقل بسنجیم تا عیارمان بالا برود.
وی افزود: بنده ده سال از بهترین سالهای زندگی ام را در این مجموعه ارزشمند حضور داشته ام. امروز نیز خوشحالم که عالمی فرزانه به مثل حجت الاسلام و المسلمین محامی در این استان به سمت نمایندگی مقام معظم رهبری منصوب گردیده اند.
وی افزود: رهبری به بنده توصیه های فراوانی برای رشد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان فرموده اند و بنده نیز تمام تلاشم را در این جهت می گذارم زیرا این مجموعه بسیار خوش آوازه و کارآمد، مستقل و سرآمد است.
حجت الاسلام و المسلمین کاظم لطفیان خاطر نشان کرد: بنا داریم با هم افزایی میان دبیرخانه و نهاد سرعت رشد این مجموعه را بالا ببریم.
وی بیان داشت: دبیرخانه پشتیبان نهاد است و نیت هم افزایی برای ارتقای کیفیت کارها را دارد.
لطفیان عنوان داشت: خوشحالیم که فصل جدیدی شروع شده است و تحولاتی که در مجموعه کشوری دبیرخانه و مجموعه استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان اتفاق افتاده است ما را در مسیر تراز انقلاب اسلامی سرعت می بخشد.
وی افزود: تحولاتی که پیشرو است نیازمند حرکت و مدیریت جهادیست که بحمد الله مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان این قابلیت را دارد.
حجت الاسلام والمسلمین لطفیان خاطرنشان کرد: ما با تمام تمام قوا از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان پشتیبانی خواهیم نمود.
وی افزود: ضریب خدمت رسانی به جامعه هدف در استان پایین است و توقع می رود که این ضریب با مدیریت جدید ارتقا پیدا کند؛ زیرا استان ظرفیت های کم نظیری برای خدمت و تاثیر گذاری در سطوح مختلف حتی در عرصه های ملی دارد.
وی خاطر نشان کرد: روند فعالیت‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان در ماه‌های اخیر مطلوب و خوب بوده است؛ امیدواریم حضور تیم جدید مدیریت در این نهاد موفق باشند زیرا افرادی توانمند در این تیم وجود دارد و در کنار حضور پر ثمره همکاران قبلی نهال امید برای ارتقای مجموعه بسیار بالاست.

  • نویسنده : رابط خبری