ماموستا محمد محمدی: خدمت بزرگترین عبادت است و در نزد خداوند متعال پاداش فراوانی دارد بنابراین ضرورت دارد با تمام توان خدمتگزار مردم، دین و نظام اسلامی باشیم.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ، ماموستا سید محمد محمدی روز دوشنبه در دیدار با اعضای شورای تامین شهرستان روانسر افزود: با وحدت و همدلی واقعی می توان شکوفایی روانسر را نظاره گر باشیم.

وی تصریح کرد: برای دستیابی به این مهم باید توانمندی ها و قابلیت های شهرستان را برجسته و با بی نظمی و قانون گریزی ها مقابله کنیم.

امام جمعه روانسر ادامه داد: خدمت بزرگترین عبادت است و در نزد خداوند متعال پاداش فراوانی دارد بنابراین ضرورت دارد با تمام توان خدمتگزار مردم، دین و نظام اسلامی باشیم.

ماموستا محمدی احترام به مردم و تکریم ارباب رجوع و صداقت کاری را مهمترین رسالت مدیران و کارکنان نهادها دانست و اضافه کرد: مردم همراهی و وفاداری خود را به انقلاب ثابت کرده اند و باید قدردان این مردم باشیم.

وی اظهار کرد: اختلاف عقیدتی و فکری خطرناک است ودشمن از این موضوع به سود خود بهره برداری می کند و شیعه و سنی باید برای اعتلای هر چه بیشتر اسلام تلاش کنند.

وی تقویت هرچه بیشتر روحانیت و طلاب و مدارس علوم دینی را خواستار شد.

فرماندار روانسر نیز گفت: احترام و تکریم به روحانیت یکی از اصول مدیریتی است و ارتباط و هم افزایی بیشتر روحانیون و مدیران موجب پیشرفت در امور خواهد شد.

سعدی مصطفی زاده افزود: دغدغه همه مدیران شهرستان روانسر خدمت صادقانه به مردم است.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات دوم اسفند مهمترین رویداد سیاسی کشور در سالجاری است، اضافه کرد: آنچه برای ما بسیار اهمیت دارد برگزاری انتخاباتی سالم با حضور حداکثری مردم است.

فرماندار روانسر تاکید کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب تقویت امنیت ملی خواهد شد و از تمام ظرفیت ها برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تلاش خواهیم کرد.

مصطفی زاده افزود: تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی یکی دیگر از دغدغه های مدیران روانسر است.

  • نویسنده : رابط خبری