ماموستا ملا احمد شیخی گفت: انقلاب اسلامی ایران حد اعلاء آزادی در دنیاست،و این را می توان از انتخابات دید/ یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب امنیت و اقتداردر منطقه است.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه درامور اهل سنت استان کرمانشاه، ماموستا ملا احمد شیخی، امام جمعه ثلاث باباجانی در نشست رسانه ای تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در مناطق قومی و مرزی استان کرمانشاه که به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در بیت نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، آیت الله علما برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما با رهبری امام خمینی(ره) به خواست تمام اقشار جامعه ایران بود و فقط برای شخص و یا مذهب خاصی نبود.

ماموستا شیخی افزود: ملت ایران بر این باور بودند که اسلام و دستورات آن در خطر است و دین خدا در حال منزوی شدن است و این عامل باعث شد که با تمام وجود در مقابل ظلم و ستم طاغوتیان ایستادگی کردند و باعث نابودی رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی شدند.

امام جمعه ثلاث باباجانی تاکید کرد: مشکلات اقتصادی و اجتماعی و عمرانی گوشه ای از ابعاد انقلاب بود ولی مهمترین آن برای نجات اسلام ناب محمدی و دیگری برای نجات مردم ایران از حلقوم  استکبار جهانی بود.

وی در ادامه افزود: جامعه جهانی باید بداند تا روزی که اسلام و قرآن در دست ماست و برای احیاء ارزشهای دینی واجتماعی تلاش می کنیم نمی توانند  این انقلاب و نظام اسلامی از ما بگیرند.

وی با تاکید بر حفظ وحدت بین اقشار جامعه افزود: ما در طول این چهل سال فراز و نشیبهای زیادی را تجربه کرده ایم ولی به یاری خدا،تدابیر امام راحل،رهنمودهای مقام معظم رهبری و خون شهدا توانسته ایم تمام این مشکلات  را پشت سر بگذاریم.

ماموستا شیخی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب امنیت و اقتداردر منطقه است. این را می توان در کشورهای منطقه و حتی خود آمریکا مشاهده کرد که هرروز با خبری از نا امنی اجتماعی و امنیتی  در جامعه خود درگیر هستند.

امام جمعه ثلاث باباجانی افزود: از دستاوردهای مهم جمهوری اسلامی کمک به کشورهای ضعیف منطقه وحمایت آنها در مقابل دشمنان است که باعث ایجاد مشکلاتی برای  آنها شده است و حتی بعضی از کشورها خودشان دست یاری به سوی جمهوری اسلامی ایران دراز می کنند.

وی در ادامه افزود: جامعه جهانی می داند که یکی از ارکان اصلی امنیت در منطقه و جهان ایران اسلامی اسلامی است و باید در تمام تصمیم گیری های امنیت جهانی حضور داشته باشد و از نظرات و نفوذ اونهایت استفاده را بکنند.

ماموستا شیخی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران حد اعلاء آزادی در دنیاست،و این را می توان درانتخابات دید که رای یک فرد در روستای دور افتاده با رای بالاترین مقام کشوری برابر است و به اندازی یکدیگر در آینده سرنوشت و کشور خود سهیم هستند.

وی در ادامه تاکید کرد:در مسائل دینی،مذهبی و فرهنگی و توسعه اماکن مذهبی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای اهل سنت با تمام مناطق کشور و اهل تشیع برابر و موازی است و هیچ گونه تضادی وجود ندارد.

وی در  پایان به صبر و شکیبای در مقابل مشکلاتی که جامعه جهانی برای ما ایجاد کرده اند تاکید کرد و افزود: همانطور که در اوایل انقلاب توانستیم با استفاده از فرمایشات امام خمینی(ره) بر تمام مشکلات غلبه کنیم امروز هم وظیفه داریم تا گوش به فرمان مقام معظم رهبری و با اتحاد و برادری در کنار یکدیگر این تحریمها و فتنه ها را بی اثر کنیم و حکومت اسلامی را در دنیا گسترش دهیم.

 

  • نویسنده : رابط خبری